Sport
Liverpool dhe United u rikthehen fitoret (VIDEO) 29.10.2013 14:31

Liverpool dhe United janë rikthyer tek fitoret në javën e nëntë në Premier Ligën Angleze. Liverpool e shkatërroi WBA në shtëpi duke e mposhtur me rezultat të thellë 4-1. Një hat-trick nga Luis Suarez dhe një tjetër gol nga Sturridge ishin realizatorët për vendasit

ShowBiz
Fotot nudo të Madonna, sërish në ankand 30.10.2013 06:33

Dalin sërish në ankand disa foto të Madonnës të vitit 1997, kur ajo ishte vetëm 18 vjeç dhe studionte në Universitetin e Miçiganit. Fotot janë realizuar nga fotografi Herman Kulkens, i cili e ka...